Hanka, skakanka, 2 kije !

Hania z Krasnoludków obchodziła z nami swoje 2-e urodzinki....było bardzo wesoło <3 Frekwencja na urodzinach dopisała, bufet był smaczny, orkiestra ( czyli płyty p. Reni ) grała pełną parą...trzeba przyznać, że tak się bawić potrafią tylko KRASNOLUDKI !!! hihi.
Było głośno, radośnie i piskliwie ( oczywiście podczas jedzenia zapanowała grobowa cisza...bo nasi żłobkowicze są bardzo kulturalni i wiedzą, że "marmolada, czekolada przy jedzeniu się nie gada" ) :-) Haniu nasza droga - życzymy ci dużo zdrówka, uśmiechu i pomyślności w całym twoim życiu <3 ...i zapamiętaj, że ten twój osobisty urok, dziewczęcy wdzięk i delikatność stanowią Twoją mega siłę - nie wyzbywaj się tego nigdy !!! Buziaków moc <3
<3 <3

DZIEŃ Z ŻYCIA KRASNOLUDKÓW

Przed Państwem nasze dzielne, żłobkowe STARSZAKI, czyli "Krasnoludki" :-) Minął już prawie miesiąc odkąd pierwszy raz przekroczyli próg naszego żłobeczka i śmiało można stwierdzić, że wszyscy są już zadowoleni, uśmiechnięci i zaznajomieni z cyklem naszego żłobkowego dnia <3 Krasnoludki chodzą na spacery, uczą się, bawią i ćwiczą ( zarówno na świeżym powietrzu jak i wewnątrz budynku). Wczoraj były poszukiwania leśnych sarenek a dzisiaj grupa lepiła z ciastoliny jesienne, kolorowe "coś" ( każdy ulepił swoją wersję :-P hihihi ) Fajnie się bawimy, prawda? Miłego Dnia kochani Rodzice !