Dzień Babci i Dziadka 2019

Wnuczkowi małemu słów niewiele trzeba,
on Wam Babciu i Dziadku chce przychylić nieba.
A chociaż wszystkiego powiedzieć nie umie, jego uściski Wasze serce zrozumie...

W tym roku impreza odbyła się nieco skromniej, w baaardzo okrojonym składzie - no cóż...choroby nie wybierają terminu....nieobecnym dzieciom jak i ich dziadkom i Babciom składamy życzenia zdrówka i pomyślności <3

Obecni Dziadkowie i Babcie mieli okazję pobyć ze swoimi pociechami i pochwalić się ich poczynaniami w naszym żłobkowym, swojskim gronie - próbowaliśmy grać, śpiewać, trochę potańczyliśmy....na pewno nakarmiliśmy brzuszki :-)

Sto lat Babcie i Dziadkowie - życzymy Wam dzisiaj, aby szczęścia słońce zawsze dla Was kochani świeciło gorące <3 Buziaków moc !

Pierwsze koty za płoty !

Codzienne małe przygody

Aaaa kotki dwa....

ANDRZEJKI 2018

Kim będę w przyszłości? Kto za kogo wyjdzie? No i u kogo jako pierwsi będziemy się bawić na weselu ? Andrzejki w wydaniu mini odbyły się także i u nas <3 Miłego dnia !

RADOSNE PONIEDZIAŁKI

Z iskierkami w oczach, pogodnymi nastrojami i uśmiechem na twarzy witamy Wszystkich w piękny, wrześniowy poniedziałek <3 Miłego dnia !

HO HO HO....MIKOŁAJ W ŻŁOBKU

Przyszedł !! Specjalnie do nas !! Z samego Bieguna Północnego ...specjalnymi saniami na kołach :-P TO MIKOŁAJ ! Opowiadał nam o Laponii i o swoich zielonych pomocnikach :-) Wysłuchał wierszyków przygotowanych specjalnie na jego cześć, zjadł ciasteczko ( tylko jedno... aby mu brzuch za duży nie urósł :-D ) i popił mleczkiem. Mikołaj zapraszał dzieci do siebie - każdy z osobna podszedł ( lub sparaliżowany strachem został przyniesiony przez Opiekunkę ) i otrzymywał prezent...a prezentów był caaaały worek :-D Odważniejsi zasiedli na kolanach z uśmiechem na twarzy ( baaa .... nawet przybiegali z piskiem radości <3 ), mniej odważni siedzieli ale miny już były nietęgie ;- , stojących było najwięcej ( niektórzy to stali metr od Mikołaja i tylko rękę wyciągali...hahaha ), byli też tacy, którzy za Chiny nie podeszli (nawet nie chcieli spojrzeć Mikołajowi w oczy na odległość) W każdym razie zabawa była, prezenty były, uśmiechy na twarzach maluchów BEZCENNE ! Kochamy Cię Święty Mikołaju...do zobaczenia za rok ! <3