Ogłoszenie Spotkanie organizacyjne

OGŁOSZENIE Spotkanie organizacyjne NOWY ROK

załącznik

Ogłoszenie rekrutacyjne

SAMORZĄDOWY INTEGRACYJNY ŻŁOBEK „MAGICZNY ŚWIAT MALUCHÓW” w SZKLARKSIEJ PORĘBIE INFORMUJE, że ROZPOCZYNAMY NABÓR DZIECI NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dokumenty dostępne są w Sekretariacie Żłobka lub na stronie  www.zlobek-szklarskaporeba.pl rekrutacja odbywać się będzie od 1 do 31.03.2019 r.

22 lutego – PIĄTEK

22

Będzie: muzyka na żywo, słodki poczęstunek, balony, FOTOGRAF oraz….mnóstwo radości !!!

Stroje karnawałowe NIE SĄ !!! obowiązkowe, będa jednak miłym akcentem i zapewne przysporzą wiele radości i śmiechu 
Zabawa jest w godzinach pracy żłobka – o godz. 9.00 – tylko dla dzieci !

BARDZO WAŻNE !!!

W związku ze zmianami formy wyżywienia dzieci w Samorządowym Integracyjnym Żłobku „Magiczny Świat Maluchów” informujemy, że od 1 lipca 2018 roku będziemy obsługiwani przez firmę cateringową „Bar Oliwia” Magdalena Wojtaś z siedzibą w Piechowicach. W związku z tym zostają wprowadzone zmiany w sposobie płatności oraz ewidencji obecności dzieci w placówce :

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW:

w dniu 21 czerwca ( czwartek) o godz. 15 00 odbędzie się w Żłobku spotkanie dotyczące organizacji nowego roku szkolnego,na które ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW dzieci, które od września będą uczęszczały do placówki !!!

przebieg spotkania:
podpisanie umów, oświadczeń, formularzy na rok 2018/2019 przedstawienie planu pracy z dziećmi w nowym roku i podziału grup (przekazanie niezbędnych informacji dotyczących regulaminu placówki, opłat, ubezpieczenia, rehabilitacji itp.)

Wybór ubezpieczyciela i wysokości składki ubezpieczeniowej Szuodpowiedzi na pytania rodziców, konsultacje.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !