URODZINKI NELI

Ile kropek na biedronce,
Ile elfów jest na łące,
Ile gwiazdek jest na niebie,
Tyle życzeń dziś dla Ciebie:
Dla naszej kochanej Wróżki,
Niech z nieba spadają różdżki,
A czary niech się udają
I niech marzenia się spełniają.
Najlepsze życzenia na urodzinki
od kochającej, żłobkowej rodzinki!

Urodzinki dzisiaj obchodziła z nami Nela - dziewczę o zniewalających oczach
i pełnych ustach.....ach ! ta dziewczyna podbije serca niejednego kawalera
<3
Było dziś STO LAT, były tańce i zabawy,
dzień był zatem bardzo udany

Zdrówka, szczęścia i radości życzy ci kochana Nelu cała kadra żłobkowa !
BUZIAKÓW MOC !!! <3 <3 <3

Smerfne aktywności :-)

Oooooo Helena !

Helenka z grupy Smerfików to urodzona aktorka :-) potrafi w jednej chwili tupnąć nogą a za chwilkę szeroko pozować z uśmiechem do obiektywu :-) Niezwykle radosna i wdzięczna ta nasza Helena ! Jej uśmiech jej zaraźliwy, a wielkie oczy sprawiają, że wybacza się jej wszelkie psoty ( no a trzeba przyznać, że Helenka to taka prowodyrka psotliwych zabaw :-P )...hihi.
Helenka obchodziła w żłobku swoje 2-e urodzinki....ugościła przyjaciół słodkim poczęstunkiem, a potem wszyscy potańczyli, pobawili się i poleniuchowali :-) Helenko kochana - życzymy ci samych radosnych dni i niech ten twój wrodzony optymizm i energia będą z Tobą obecne po wsze czasy - nie zmieniaj się maleńka !!! Całusów moc <3 <3 <3

Urodzinki Karolinki


Oj ta Karola ! ta Karola kochana sprawiła,że humory to będziemy mieli dobre aż do końca tygodnia <3 Muzyczka, tańce, balony, czapeczki, słodkości no i.....PINIATA !!! ( mama chyba nie spała całą noc przygotowując atrakcje :-)
) Super imprezka, śmiechu po pachy....no i tak nam minął poranek w Smerfikach :-D Karolinko kochana - dużo zdrówka, szczęścia, miłości, przyjaciół, radości i uśmiechu - aby życie płynęło ci optymistycznie - bo z uśmiechem ci do twarzy <3 Buziaki nasza blond pszczółko <3 <3 <3

URODZINY AMELKI "Sing sing"

Jest u nas pewna mała, czarnooka dziewczynka o orientalnej urodzie i szczerozłotym sercu - Amelka "sing sing" ( bo tak ją pieszczotliwie nazywamy ) zaczęła uczęszczać do żłobka w momencie gdy....nawet nie raczkowała !!! A teraz zobaczcie tylko - pannica na schwał, uśmiechnięta, radosna, duża i urocza :-) Amelka obchodziła z nami w piątek swoje 2-e urodzinki - było jak zawsze radośnie, wesoło i smacznie :-) Amelce życzymy sto lat, a Rodzicom gratulujemy takiej anielskiej córeczki :-) Pozdrawiamy gorąco !

URODZINY KOTA SYLWESTRA:

Zwinny niczym kotek Chester
jest kolega nasz - Sylwester.
Chętnie skacze, biega, pływa
na urodzinkach każdych bywa.
Bo Sylwester to sportowiec,
w stu procentach ciężarowiec.
Siłę i bicepsy ma
jak z żelaza , nie ze szkła !
Tego Sylwka wszyscy w żłobku znają
szanują go i poważają.
Oprócz siły - rozum ma
i egzamin każdy zda
i pomoże też w potrzebie
czy jeszcze ktoś o tym nie wie ?

Urodzinki Sylwka odbyły się podczas ferii, jednak fotogaleria ukryła się na przedszkolnym aparacie :-H hihihi...gdzieś pomiędzy lepieniem bałwana a dniem babci i dziadka :-) Przed Wami kilka zdjęć z super imprezzzzzki sponsorowanej przez Sylwka <3 Spóźnione, ale szczere STO LAT Sylwuś !!!
Buziaków moc <3

Urodzinki śpiocha Stasia

Stasiek ( nazywany przez swoją mamę Stachu :-P ) to pierwsze dziecko, które zaspało na swoje własne urodziny :-) ten zawadiacki przystojniak z wielkimi oczami obchodził dzisiaj z nami swoje "spóźnione" drugie urodzinki...no ale jak to mówią nie ważne kiedy się startuje ale ważne jak się kończy :-D Stasiek dzisiaj skakał, tańczył i przyjmował uściski od swoich współtowarzyszy sali - były okrzyki, piski i radość w oczach na widok balonów i słodkości zaserwowanych przez Stacha - dzisiejszego sponsora imprezy :-) Szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na skład babeczek - ponieważ były bez laktozy, jajek, cukru...na mleku kokosowym i mące ryżowej
- BRAWA dla mamy za poszanowanie tych dzieci, które mają alergie ( a jest ich w tej grupie sporo ) - wszystkie dzieci mogły korzystać z urodzinowych dobrodziejstw na równych prawach.
Sto lat Stasiek - rośnij duży, zdrowy i silny... bo mądry to ty już jesteś za pięciu . Buziaków moc !

URODZINY NIEBIESKIEJ ANIELICY

Aniela to imię imię pochodzenia łacińskiego oznaczające tę, którą opiekują się aniołowie (polska forma imienia Angela) Aniela ma emocjonalną osobowość.
Przeżywa wszystkie wzloty i upadki. Jest miła, życzliwa dla drugich.
Zazwyczaj kieruje się sercem niż rozumem. Jej atutami są wrażliwość i rzadko spotykany wdzięk osobisty. Nasza Anielica nie tylko jest pod opieką aniołów, ale sama jest jak mały, wielkooki anioł - spokojna, uśmiechnięta, zaradna i uczynna. Stoicki spokój i jej obserwatorski charakter uwidacznia się w życzliwości otaczających ją osób - jest jedna z ulubienic, której nie sposób się oprzeć <3 Anielka obchodziła dzisiaj z nami swoje drugie urodziny -ach co to był za bal - życzenia, śpiewy, skakańce, hulańce, babeczki, balony.....och ! śmiechów i pisków nie było końca ! Anielko kochana- życzymy Ci dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności i radości...żyj nam w uśmiechu i radości 100 lat ! Ściskamy mocno i gorąco <3