DZIEŃ DZIECKA 2019 - 04.06.2019r.

Pierwszy czerwca dzień radosny
kwitną kwiatki, słońce świeci...
W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzymy Wam sercem całym
moc uśmiechu i radości
szczęścia, zdrowia, pomyślności.

Dzień Dziecka w żłobku trwał aż 2 dni ( nie wspominając o tym, że w domach trwał zapewne caaały weekend :-) ) Mieliśmy trochę malowanek, trochę sportu, konkursy, zabawy ...i zamek dmuchany <3

Dla wszystkich dzieci - tym małym i tym dużym ( a nawet tym już całkiem dorosłym ) życzymy uśmiechu na twarzy i zachwytu w oczach...patrzcie na świat oczami dzieci bo wówczas ON staje się piękniejszy <3 Miłego dnia :-)

ANDRZEJKI 2018

Kim będę w przyszłości? Kto za kogo wyjdzie? No i u kogo jako pierwsi będziemy się bawić na weselu ? Andrzejki w wydaniu mini odbyły się także i u nas <3 Miłego dnia !

Dzień MAMY w Żłobku

W kalendarzu Święto Matki,
z życzeniami śpieszą dziatki.
Nasze dzieciaki dziś w podzięce,
za Wasze trudy daję serce
i przepraszają za małe psoty,
za słodkie wybryki i kłopoty :-)

Wszystkim MAMOM z okazji ich święta moc ciepła, radości, uśmiechu przesyłają kochające brzdące z Samorządowego Integracyjnego Żłobka "Magiczny Świat Maluchów "

HO HO HO....MIKOŁAJ W ŻŁOBKU

Przyszedł !! Specjalnie do nas !! Z samego Bieguna Północnego ...specjalnymi saniami na kołach :-P TO MIKOŁAJ ! Opowiadał nam o Laponii i o swoich zielonych pomocnikach :-) Wysłuchał wierszyków przygotowanych specjalnie na jego cześć, zjadł ciasteczko ( tylko jedno... aby mu brzuch za duży nie urósł :-D ) i popił mleczkiem. Mikołaj zapraszał dzieci do siebie - każdy z osobna podszedł ( lub sparaliżowany strachem został przyniesiony przez Opiekunkę ) i otrzymywał prezent...a prezentów był caaaały worek :-D Odważniejsi zasiedli na kolanach z uśmiechem na twarzy ( baaa .... nawet przybiegali z piskiem radości <3 ), mniej odważni siedzieli ale miny już były nietęgie ;- , stojących było najwięcej ( niektórzy to stali metr od Mikołaja i tylko rękę wyciągali...hahaha ), byli też tacy, którzy za Chiny nie podeszli (nawet nie chcieli spojrzeć Mikołajowi w oczy na odległość) W każdym razie zabawa była, prezenty były, uśmiechy na twarzach maluchów BEZCENNE ! Kochamy Cię Święty Mikołaju...do zobaczenia za rok ! <3

POWITANIE WIOSNY

Ranek nie zapowiadał nam słonecznego dnia...szaro i jakoś buro za oknami...a przecież dzisiaj 1-y dzień Wiosny !!!
Nasze Krasnoludki wybrały się więc na spacer by poszukać Pani Wiosny :-) chodzili, nawoływali, szukali znaków wiosny i hałasowali przy tym co nie miara ( bo przecież tak się woła tą naszą ukochaną wiosenkę, prawda? ).... i wiecie co?
Przyszła do nas z wgłębi lasu : piękna, kolorowa, kwiecista....i mamy nadzieję, że od teraz zagości już z nami na stałe :-D Młodsza grupa Smerfików przystrojona w ozdoby z kwiatów szukała znaków wiosny bliżej żłobeczka ( bo niektórych nóżki nie poniosłyby tak daleko :-P
) ...i po niedługim czasie przyszła także do nich - niesiona uśmiechami Krasnoludków, którzy wkroczyli ze zdobyczą na nasze rodzime podwórko <3 Wydaje nam się, że akcja się udała bo za oknem jest już pogodnie i słonecznie...i oby tak było do lata !!!
Miłego wiosennego dnia życzymy wszystkim !

Pierwsze koty za płoty !

KARNAWAŁ 2019 !

Co to był za bal, co to były za emocje !!!
Wśród uczestników były pszczółki, biedronki, rycerze, księżniczki i oczywiście bohaterzy !!!
Nie zabrakło kotków, piesków, indiańców i piratów :-D Dzieciaki w rytm melodii wygrywanych przez muzyka tańczyły, skakały, kołysały się i piszczały z radości - emocji było co nie miara !
System rozwaliła Oliwka z niebieskiej grupy oraz Sylwek i Stasiek z żółtej grupy - Ci to mają zacięcie :-D :-) Wszyscy co chcieli wybawili się wyśmienicie, a Ci co nie chcieli tupali w rytm muzyki - w końcu nie każdy musi być od razu królem parkietu, prawda ?

Aaaa kotki dwa....

Dzień Babci i Dziadka 2019

Wnuczkowi małemu słów niewiele trzeba,
on Wam Babciu i Dziadku chce przychylić nieba.
A chociaż wszystkiego powiedzieć nie umie, jego uściski Wasze serce zrozumie...

W tym roku impreza odbyła się nieco skromniej, w baaardzo okrojonym składzie - no cóż...choroby nie wybierają terminu....nieobecnym dzieciom jak i ich dziadkom i Babciom składamy życzenia zdrówka i pomyślności <3

Obecni Dziadkowie i Babcie mieli okazję pobyć ze swoimi pociechami i pochwalić się ich poczynaniami w naszym żłobkowym, swojskim gronie - próbowaliśmy grać, śpiewać, trochę potańczyliśmy....na pewno nakarmiliśmy brzuszki :-)

Sto lat Babcie i Dziadkowie - życzymy Wam dzisiaj, aby szczęścia słońce zawsze dla Was kochani świeciło gorące <3 Buziaków moc !

RADOSNE PONIEDZIAŁKI

Z iskierkami w oczach, pogodnymi nastrojami i uśmiechem na twarzy witamy Wszystkich w piękny, wrześniowy poniedziałek <3 Miłego dnia !

Codzienne małe przygody