Kolorowe farby na szara niepogodę :-)

Kolorowe farby na szara niepogodę :-)
Bo na uśmiech jest zawsze sposób !

W czasie deszczu dzieci się NIE NUDZĄ ;-)

W naszym żłobeczku mamy pomysły na wszystko...na niepogodę także :-P więc pomimo kapryśnej aury i niskiego bio-meteo :-/ u nas jest zawsze wesoło i pomysłowo :-) Czy wiecie Rodzice jak trudno jest ulepić kuleczki z bibuły???
ot...taka niby prościzna..ale wymaga precyzji, skupienie i ĆWICZEŃ RĘKI !
Poprzez takie zabawy dłonie przygotowują się do poprawnego pisania w przyszłości a ile przy tym zabawy i dumy z końcowej pracy <3 Podoba Wam się?
Miłego Dnia <3

Urodzinki Henisia !

Heniu to jest extra chłopak
Heniu buja wciąż w obłokach
Heniu dziewczyny po katach całuje,
Mówię prawdę-nie żartuję
Heniu autka bardzo kocha
Jak mu zginą strasznie szlocha.

I oto nasz cały Henio z rzęsami aż pod sufit <3 Uśmiechnięty, hojny, poukładany, bystry i kochany chłopak ! Takich to ze świecą słuchać, więc panny już teraz niech sobie tego Henia "zaklepują" :-P Henio obchodził dziś z Krasnoludkami swoje 3-e urodziny...no a jak urodziny to i jest impreza :-) Domowej roboty ciacho ( wyrośnięte, że hoho - brawa dla mamy za tak pyszne wypieki), do tego glisty żelowe, owoce i chrupki.....dzisiaj dzieciaki nad wyraz miały dryg do tańca, więc wytupaliśmy całą płytę melodii nim zasiedliśmy do stołu :-) Sto lat Henisiu - rośnij duży, zdrowy i uśmiechnięty - sto lat od nas wszystkich <3

NAUKA W KRASNOLUDKACH - 28.03.2018R.

Nauczanie dzieci kojarzy się wszystkim z siedzeniem w szkolnych ławkach, ciszą, obowiązkiem i...nudą :-) a u nas jest zupełnie inaczej :-D dzieci uczą się każdego dnia - poprzez doświadczanie, obserwacje i uczestniczenie w codziennym życiu swojej rodziny i otoczenia . W żłobku - poza codziennymi, rozwijającymi percepcję zabawami indywidualnymi i grupowymi, staramy się przygotować dzieci ( i ich umysły, które chłoną wiedzę jak gąbka ) do czerpania przyjemności z nauki <3 Podstawowa nauka kolorów, barw, kształtów czy faktur przedmiotów - podstawy matematyki mają już opanowane perfekcyjnie...bystrzaki kochane <3 Kilka ujęć zrobiliśmy dla Was Rodzice - miłego dnia :-)

STO LAT NADIA !

Jest w żłobku pewne dziewczę ;-p - sprytne, wygadane, szczere, troszkę krnąbrne i odważne <3 oj ta nasza Nadia z Krasnoludków zawojuje w przyszłości przedszkolem i szkołą :-P nie ma dla niej rzeczy niemożliwych...nie ma też nakazów i zakazów :-D hihihi.. ma ognisty temperament i wie czego chce ! GIRL POWER w najczystszej postaci <3 Nadia obchodziła dzisiaj z nami swoje 3-e urodzinki...było wesoło, energicznie i słodko. Sto lat dla Nadii ! Zdrówka, szczęścia, radości i pomyślności - pewności siebie w całym życiu ! Całusy od koleżanek, kolegów i całej Kadry
<3

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT W KRASNOLUDKACH

Od jutra zacznie się w domach prawdziwe przygotowania do Świąt, bo już Wielki Czwartek depcze nam po piętach :-) jeszcze sprzątanie, jeszcze baby wielkanocne czekają w kolejce...no i tradycyjne sobotnie malowanie jajek ( chyba najbardziej ulubiona część przez dzieci :-) ) U nas przygotowania trwają od poniedziałku - czytamy wierszyki o Wielkanocy, bawimy się w kicanie wielkanocnego zajączka...no i oczywiście malujemy wielkanocne pisanki ( nie takie tradycyjne, bo mielibyśmy gigantyczną jajecznicę :-P ale za to jedno, duże, wspólne pełnowymiarowe jajo :-) ) Wspólna praca uszlachetnia - i to było nasze motto podczas wykonywania pracy :-D Ładnie?
Pozdrowienia Kochani Rodzice !

WYŚCIGI ŻÓŁTYCH

Taki oto mega fajny dzień w żółtej sali - wspólna zabawa na 102 <3

Krasnoludki i ich taniec z szarfami

Najważniejszą rzeczą w pracy Opiekunek jest.... kreatywność :-) ( oczywiście nie mówiąc o pokładach cierpliwości, które są uruchamiane każdego dnia czy o dobrym sercu, które szczerze kocha łagodzi dziecięce łezki <3 ) Dzisiaj były tańce z szarfami - było lekko, powabnie i gibko...dzieciaki w takt muzyki wirowały po sali - iście sceniczny widok <3 Zabawa była przednia, ćwiczenia zaliczone...czyli dzień można zaliczyć do udanych :-) Miłego Dnia !!!